Wymiana zamka Dierre Sopot

Zamek Dierre na klucz piórowy – czy zapewnia dobrą ochronę?

Ślusarze pracujący w ramach Pogotowia zamkowego w Sopocie potrafią poradzić sobie z każdą sprawą wymagającą sprawnej i fachowej obsługi – z montażem zamków, naprawą zamków, a także z awaryjnym otwieraniem drzwi w mieszkaniach i samochodach. Wśród wielu usług ślusarskich w Sopocie, które wykonujemy na co dzień, jest jedna, dość często powtarzająca się – to wymiana zamka i wkładki Dierre, by zapobiec tzw. białym włamaniom Dierre. Czym są tajemnicze białe włamania? To szczególny sposób dokonywania kradzieży w domach, w których zainstalowane są zamki Dierre na klucz piórowy.

 

Jak się uchronić przed białym włamaniem?

Zamek do drzwi Dierre SopotNiestety drzwi antywłamaniowe z takim zabezpieczeniem nie są w istocie… dobrze zabezpieczone, ponieważ okazało się, że włamywacze nie mają większych trudności z zamkami Dierre na klucz piórowy. Da się je dość łatwo pokonać przy użyciu zakupionego w sieci wytrycha, co poskutkowało sporą liczbą tzw. białych włamań Dierre w całej Polsce. Jako profesjonalni ślusarze chcemy Cię jednak uspokoić – mamy szybki i prosty sposób naprawy tej sytuacji. Jeśli posiadasz zamek Dierre na klucz piórowy, skontaktuj się z Pogotowiem zamkowym Sopot pod numerem tel.: 600-072-722 Jeden z naszych fachowców przyjedzie pod wskazany adres i w umówionym terminie dokona wymiany zamka na zamek wpuszczany, który dostosowany jest do wkładki euro.

 

Rozwiązanie problemu białych włamań w Sopocie

Podczas wymiany zamka Dierre stosujemy dodatkowe zabezpieczenie, czyli jedną z najbardziej niezawodnych wkładek antywłamaniowych KESO, szwajcarskiej marki. Pogotowie zamkowe w Sopocie działa 7 dni w tygodniu, więc w każdej chwili możesz umówić się na wymianę zamków, montaż zamków i konsultacje w zakresie wyboru dobrego zamka do drzwi. Posiadamy duży wybór zamków do drzwi różnych firm – również polecane i bardziej zaawansowane mechanizmy producenta zamków Dierre, które cechują się znacznie wyższym stopniem bezpieczeństwa niż zamki na klucz piórowy. Zadzwoń i skorzystaj z porady naszych doświadczonych ślusarzy: 600-072-722