Naprawa zamków Sopot

Naprawa zamkow Sopot


Usługę naprawy zamków dedykujemy każdemu, kto ma problem z otworzeniem zamka lub podczas jego otwierania odczuwa trudności – np. aby otworzyć zamek należy szarpnąć, docisnąć drzwi do siebie lub specjalnie operować kluczem. Sprawny zamek nie wymaga dodatkowych czynności podczas otwierania! Otworzenie zamka nie powinno przysparzać żadnych trudności.
 
Zamek często ulega wyeksploatowaniu – po wielu latach użytkowania wiele zamków po prostu się zużywa. Wtedy warto pomyśleć o wymianie. Naprawa zamków często spowodowana jest zastosowaniem mechanizmu słabej jakości. Podczas naprawy takich zamków często okazuje się, że zamek należy całkowicie wymienić na nowy.
 
Naprawa zamków to często skutek zaniedbania ze strony użytkownika. Klucze do zamka odkształcają się bowiem przez rzucanie lub trzymanie ich z twardymi rzeczami. Trzaskanie drzwiami (zwłaszcza w momencie, gdy zamek jest wysunięty) ma również tragiczne skutki. Warto pamiętać także o prostych, szybkich zabiegach pielęgnacyjnych, które w kilka chwil sprawią, że żywotność naszego zamka zostanie przedłużona o dobre kilka lat.
 
Nasi specjaliści są gotowi, aby naprawić Państwa zamek w przeciągu kilku chwil od zgłoszenia awarii. Pracujemy całą dobę, siedem dni w tygodniu aby zwiększyć Państwa komfort.
 
Pewnego dnia zamek w drzwiach naszego mieszkania zaciął się. Na nic zdało się szarpanie, które uskuteczniał mój mąż. Próby jakiegokolwiek otworzenia drzwi kończyły się fiaskiem. Byłam załamana – spieszyliśmy się do znajomych na ślub, była sobota po południu, a my staliśmy przed drzwiami mieszkania i zupełnie nie wiedzieliśmy co zrobić. Mąż zadzwonił po pogotowie ślusarskie. Dopiero po kilku telefonach odnaleźliśmy firmę, która przyjechała od razu po zgłoszeniu przez nas problemu i w kilka chwil naprawiła niesprawny zamek. Okazało się, że wystarczyło kilka działań pana ślusarza aby po chwili zamek ponownie działał, jak powinien. Ślusarz dostarczył nam też szereg wskazówek w jaki sposób możemy pielęgnować zamek tak, aby taka sytuacja więcej się już nie wydarzyła. Jesteśmy bardzo zadowoleni – w naszej opinii to najlepsze pogotowie ślusarskie w Sopocie.
 
Magda, 42 lata, Sopot
 
Zamki naprawiamy w przeciągu kilku minut – chyba, że problem wymaga od nas większej ilości czasu. Jeśli uważamy, że naprawa zamku jest nierentowna proponujemy wymianę zamku na nowszy model, wraz z montażem – wszystko w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach.


Pozostałe usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe to:

Awaryjne otwieranie mieszkań Sopot
Awaryjne otwieranie samochodów Sopot
Montaż i wymiana zamków Sopot
Usługi ślusarskie Sopot


Zadzwoń na numer 600-072-722  i zdaj się na profesjonalistów