Wymiana i montaż zamków Sopot

Wymiana zamka i wkladek w drzwiach Sopot


Nasza firma prowadzi fachowe wymiany zamków antywłamaniowych od kilku lat. Jako eksperci w naszej branży pracujemy wyłącznie na oryginalnych produktach wysokiej jakości. Montaż zamków przeprowadzamy sprawnie i szybko, mocując zamek solidnie, w taki sposób, aby jedynym problemem podczas otwierania go było odnalezienie kluczy w czeluściach torby.
 
Nasi ślusarze do doświadczeni pracownicy, którzy znają się na ślusarstwie, mechanizmach zamków oraz odznaczają się niezwykłą precyzją i dokładnością. Pracę naszego pogotowia ślusarskiego opieramy na wyznaczonych przez nas standardach obsługi klienta. Wybierając nas, mają Państwo gwarancję nie tylko dobrze wykonanego zlecenia, ale również obsługi na wysokim poziomie w zamian za konkurencyjną cenę.
 
Pracujemy nieustannie – całodobowo, przez cały tydzień. Chcemy być bowiem na wyciągnięcie ręki każdego klienta, niezależnie od godziny.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Wymiany zamków w drzwiach Gerda dokonujemy w momencie, gdy podczas innej usługi, np. otwierania awaryjnego drzwi okaże się, że mechanizm zamka nie jest już sprawny i jego naprawianie jest po prostu nierentowne i niebezpieczne – zamek może w każdej chwili ponownie odmówić posłuszeństwa. Oferując wymianę czy montaż nowego zamka nasz ślusarz zawsze oferuje klientom kilka rozwiązań po to, aby oni sami mogli zdecydować, które będzie dla nich najlepsze.
 
Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i podczas wcześniej umówionych wizyt. Wizyty takie warto planować, jeśli planują Państwo budowę domu lub wymianę drzwi wejściowych na nowe. Nasz ślusarz przybędzie o określonej przez Państwa porze wymieniając zamek szybko i sprawnie.
 
Jako jedyny w Polsce, jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem szwajcarskiej firmy KESO, która zajmuje się produkcją zamków najwyższej jakości, w  których produkcji stosuje się najnowsze dokonania technologiczne. Zamki KESO posiadają specjalne nakładki kodowe, a mechanizm otworzyć można wyłącznie za pomocą pasującego klucza z takim samym kodem. Klucze możemy dowolnie programować, dzięki temu możemy określić dostępność do naszego mieszkania każdego posiadacza klucza. W przypadku zagubionego klucza KESO, sprawa jest ułatwiona – wystarczy zakodować zamek ponownie, zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo naruszone zagubieniem klucza.


Pozostałe usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe to:

Awaryjne otwieranie mieszkań Sopot
Awaryjne otwieranie samochodów Sopot
Naprawa zamków Sopot
Usługi ślusarskie Sopot


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dzwoniąc na numer 600-072-722