Awaryjne otwieranie samochodów Sopot

awaryjne otwieranie samochodu


Awaryjne otwieranie samochodu być może nic Ci nie mówi.
Jednak kiedy wspomnimy zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie albo zagubienie jedynego kompletu kluczy, z pewnością przypomina Ci się niemiłe doświadczenie. Zgubienie kluczy do samochodu jest niemiłym doświadczeniem dla każdego kierowcy, zwłaszcza dla tego, który jest już spóźniony i przez złośliwość rzeczy martwych nie może dotrzeć na miejsce, w którym już dawno powinien być.

Nasi ślusarze od lat zajmują się awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów, znając i śledząc najnowsze trendy w mechanizmach zamków nowych modeli. Nie zapominają także o tych starszych modelach, które są przecież wciąż używane przez kierowców.

Pracowaliśmy już na mechanizmach zamków takich marek jak Ford, Fiat, Audi, Honda, Volkswagen i wiele, wiele innych. Doskonale wiemy, jak działają zamki, pamiętamy o zachowaniu precyzji i ostrożności podczas otwierania. Nieudolne, nieostrożne otwieranie drzwi samochodu w sposób awaryjny może bowiem doprowadzić do poważnych szkód – trwałego uszkodzenia zamka, zarysowania lakieru, awarii systemu alarmowego. Aby uniknąć takich przykrych i kosztownych skutków amatorskiego awaryjnego otwierania aut zalecamy naszym klientom, aby skorzystali z fachowych usług ślusarskich.

Jestem, można powiedzieć, stałym klientem tego pogotowia ślusarskiego. Z usługi awaryjnego otwierania drzwi auta korzystałem już trzykrotnie. Za pierwszym razem, kiedy zatrzasnąłem kluczyki spanikowałem i postanowiłem sam rozwiązać problem. Jednak po kilku minutach zrezygnowałem z tego pomysłu. Okazało się, że potrzeba ogromnej wprawy, aby poradzić sobie z otworzeniem tego mechanizmu. Znalazłem więc numer Pogotowie ślusarskie w Sopocie, które funkcjonuje całą dobę, zadzwoniłem i już zacząłem się obawiać że na naprawę będę musiał poczekać – była sobota wieczorem. Ślusarz jednak przyjechał w przeciągu dwudziestu minut, otworzył drzwi bardzo sprawnie. Kolejne dwa spotkania ze ślusarzem z tej firmy przebiegły równie pomyślnie. Panowie, którzy zajmowali się otwieraniem zamków byli bardzo sympatyczny, pogodni i widać było, że doskonale znają się na tym, co robią. Jestem pod ogromnym wrażeniem usług – żałuję, że w innych dziedzinach nie mogę doczekać się takiego profesjonalizmu, jak w ślusarstwie.

Artur, 39 lat, Sopot

Nasze usługi pełnimy całodobowo. Wiemy bowiem, że często awaria zamków uniemożliwia realizację planów i jest przyczyną złego humoru i stresu. Chcemy, aby nasi klienci nie martwili się incydentem związanym z awarią zamków lub zagubieniem kluczy – dlatego przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia zaraz po zgłoszeniu incydentu.


Pozostałe usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe to:

Awaryjne otwieranie mieszkań Sopot
Montaż i wymiana zamków Sopot
Naprawa zamków Sopot
Usługi ślusarskie Sopot


Zadzwoń po profesjonalistów - 600-072-722


Świadczymy również:

Awaryjne otwieranie samochodów w Gdańsku
Awaryjne otwieranie samochodów w Gdyni
Awaryjne otwieranie samochodów Wejherowo
Awaryjne otwieranie samochodów Władysławowo